Samenstelling commissies VTDL

Hieronder de samenstelling van de verschillende commissies. Deze commissies zijn samengesteld voor vier jaar (één Olympiade). Meer info vindt u in ons Huishoudelijk Reglement (p.10). Kandidaten voor openstaande posten kunnen zich melden bij de secretaris generaal VTDL: Stefaan Depaepe. Kandidaten moeten lid zijn van de VTDL.

Topsportcommissie:

  • Topsportcoördinator: Reinout Van Schuylenbergh
  • Headcoach: Nick Baelus
  • Atletenvertegenwoordiger: Koen Veramme
  • Afgevaardigde topsportclubs: Thomas Steurbaut
  • Sporttechnisch coordinator: Sofie Dely
  • Extern expert: Erwin Koninckx
  • Afgevaardigde Sport Vlaanderen: Bert Six
  • Afgevaardigde RVB: Johan Druwé
  • Afgevaardigde medische commissie: wordt op de eerstvolgende MC aangeduid
  • Er is nog plaats vacant voor een extern expert.

Medische commissie:

  • Cardioloog: Tom Rossenbacker
  • Cardioloog: Mark Lamotte
  • Vertegenwoordiger Raad van Bestuur: Rian Van Rampelbergh
  • Kinesist: Koen Volkaerts
  • Topsportcoördinator: Reinout Van Schuylenbergh
  • Cardiologie: openstaande post (#1)
  • Sportgeneeskunde: openstaande post (#2)
  • Paramedicus: openstaande post (#1)

TO-commissie

  • Chief Race Official: Dirk Bogaert
  • Chief Race Official: Christoph De Vos
  • Chief Race Official: Patrick Hendrickx
  • Vertegenwoordiger Raad van Bestuur: Werner Taveirne
  • Sporttechnisch coördinator: Sofie Dely
  • Afgevaardigde van de VTDL-organisatoren: openstaande post
  • Afgevaardigde van de atleten: openstaande post

Organisatorencommissie

  • Lokaal Organisatie Comité: Kris Verbiest (Mechelen)
  • Lokaal Organisatie Comité: Katty Vandriessche (Wachtebeke)
  • Vertegenwoordiger Raad van Bestuur: Staf Aerts
  • Sporttechnisch coördinator: Sofie Dely
  • Chief Race Official: Dirk Bogaert
  • Afgevaardigde van de atleten: openstaande post (VTDL-lid, minstens 18 jaar)
  • Afgevaardigde van de organisatoren: openstaande post

Financiële commissie

  • Afgevaardigde VTDL leden: Walter Keersmaekers
  • Afgevaardigde Raad van Bestuur: Guido Derore
  • Secretaris generaal: Stefaan Depaepe
  • Administratief medewerker: Sven Vereecken

Juridische commissie:

  • Vertegenwoordiger Raad van Bestuur: Staf Aerts
  • Openstaande vacature: Jurist

Jeugdcommissie

  • Vertegenwoordiger jeugdtrainer: Wouter Timmerman (ITC)
  • Jeugdatleet: Louis Raskin (2000) – (WTT) jeugdatleet
  • Vertegenwoordiger Raad van Bestuur: Katty Van Driessche
  • Vertegenwoordiging jeugdclub: Wendy Aerts (KTT)
  • Coördinator Jeugd & recreatie: Greet Smekens
  • Openstaande vacature: jeugdatleet (#2)