Wie is wie

Triatlon Vlaanderen heeft als vzw een bestuur en een team van geëngageerde professionals die sporters, clubs en organisaties ondersteunen in triatlon & multisport.

Vaste medewerkers

Functie Naam Telefoon Email
Administratie Sven Vereecken 016/47 49 32 (9-12u) admin@triatlon.vlaanderen
Club Manager Sofie Dely 0497/58.79.89 clubs@triatlon.vlaanderen
Topsport Manager Reinout Van Schuylenbergh 0497/58.79.87 topsport@triatlon.vlaanderen
Bondscoach Nick Baelus 0478/40.36.78 bondscoach@triatlon.vlaanderen

Extra medewerkers

Functie Naam Email
Trainersopleidingen (DSKO) Thomas Steurbaut opleidingen@triatlon.vlaanderen
Bondscoach multisport Loïc Hélin multisport@triatlon.vlaanderen
Development coach Wauter Derycke wauter.derycke@triatlon.vlaanderen
Development coach Matthias Verstraelen matthias.verstraelen@triatlon.vlaanderen
Development coach Johan Smolders jo.smolders@triatlon.vlaanderen
Development coach Stijn Goris stijn.goris@triatlon.vlaanderen
Development coach Glenn Poleunis glenn.poleunis@triatlon.vlaanderen
Mandaat = per Olympiade
Functie RvB Naam 1e mandaat # mandaten Begin huidig mandaat Einde huidig mandaat
Penningmeester Depaepe Stefaan juni 2019 1 juni 2019 maart 2020
Ondervoorzitter Langeraert Luc juni 2019 1 juni 2019 maart 2020
Voorzitter Schouwaerts Michaël juni 2019 1 juni 2019 maart 2020
Bestuurslid Thijs Bart juni 2019 1 juni 2019 maart 2020
Bestuurslid Van Daele Kristof juni 2019 1 juni 2019 maart 2020
Bestuurslid (gecoöpteerd) Van den Hurk Claude juni 2019 1 juni 2019 maart 2020
Bestuurslid Van Driessche Katty maart 2002 5 maart 2016 maart 2020
Bestuurslid Verscheure Bieke juni 2019 1 juni 2019 maart 2020
 

Contactadres: bestuur@triatlon.vlaanderen - voorzitter@triatlon.vlaanderen