Wie is wie

Triatlon Vlaanderen heeft als vzw een bestuur en een team van geëngageerde professionals die sporters, clubs en organisaties ondersteunen in triatlon & multisport.

Vaste medewerkers

Functie Naam Telefoon Email
Algemeen Directeur Tom Schippers 0486/82 36 04 tom.schippers@triatlon.vlaanderen
Administratie Sven Vereecken 016/47 49 32 sven.vereecken@triatlon.vlaanderen
Club Manager Sofie Dely 0497/58.79.89 sofie.dely@triatlon.vlaanderen
Topsport Manager Reinout Van Schuylenbergh 0497/58.79.87 reinout.van.schuylenbergh@triatlon.vlaanderen
Bondscoach Nick Baelus 0478/40.36.78 nick.baelus@triatlon.vlaanderen

Extra medewerkers

Functie Naam Email
Trainersopleidingen (DSKO) Thomas Steurbaut opleidingen@triatlon.vlaanderen
Bondscoach multisport Loïc Hélin multisport@triatlon.vlaanderen
Development coach Wauter Derycke wauter.derycke@triatlon.vlaanderen
Development coach Matthias Verstraelen matthias.verstraelen@triatlon.vlaanderen
Development coach Johan Smolders jo.smolders@triatlon.vlaanderen
Development coach Stijn Goris stijn.goris@triatlon.vlaanderen
Development coach Glenn Poleunis glenn.poleunis@triatlon.vlaanderen
Mandaat = per Olympiade
Functie RvB Naam 1e mandaat # mandaten Begin huidig mandaat Einde huidig mandaat
Voorzitter Michaël Schouwaerts Juni 2019 2 april 2020 maart 2024
Ondervoorzitter Luc Langeraert Juni 2019 2 april 2020 maart 2024
Ondervoorzitter Bieke Verscheure Juni 2019 2 april 2020 maart 2024
Penningmeester Katty Van Driessche Februari 2010 4 april 2020 maart 2024
Bestuurslid Bart Thijs Juni 2019 2 april 2020 maart 2024
Contactadressen:
Naam Mail Mobiel
Algemeen bestuur@triatlon.vlaanderen
Michaël Schouwaerts michael.schouwaerts@triatlon.vlaanderen 0475/85.35.85
Luc Langeraert luc.langeraert@triatlon.vlaanderen 0494/56.18.19
Bieke Verscheure bieke.verscheure@triatlon.vlaanderen 0472/88.34.64
Katty Van Driessche katty.van.driessche@triatlon.vlaanderen 0477/37.21.40
Bart Thijs bart.thijs@triatlon.vlaanderen 0477/23.73.21